Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w polityce prywatności.

zamknij
 

Chcemy żyć prościej, zdrowiej, lepiej, bardziej świadomie
i chcemy zachęcać Was do tego samego.

Chcemy żyć prościej

Chcemy żyć prościej co dla nas oznacza, mniej gromadzić, mniej zużywać, mniej wyrzucać. Możemy to osiągnąć używając produktów mających wszechstronne zastosowanie oraz wielorazowych. Dzięki temu będziemy kupować mniej i używać dłużej, rzadziej chodzić na zakupy, rzadziej wynosić śmieci, zyskamy wolne miejsce w szafce i zaoszczędzimy w portfelu. My na tym zyskamy, zyska na tym środowisko.

Chcemy żyć zdrowiej

Nad tym co to oznacza zaczęliśmy się zastanawiać, wraz z pojawieniem się kolejnych alergii na płyn do prania, czyszczenia czy zmywania. Czy faktycznie musimy we własnym domu dusić się od kaszlu i walczyć z katarem, używając ostrej chemii, która podrażnia drogi oddechowe, skórę i oczy? Okazało się, że nie musimy, ponieważ naturalne, łagodniejsze środki czystości też dają radę, a przy tym nie wywołują skutków ubocznych, które uprzykrzały nam życie.

Chcemy żyć świadomie

W codziennym życiu wiele rzeczy robimy z przyzwyczajenia, bezrefleksyjnie. Zużywamy tony plastiku, wylewamy do ścieków trujące substancje, stosujemy kosmetyki, środki czystości, które mają zły wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, podczas gdy czasem małe zmiany robią dużą różnicę nam i środowisku, w którym żyjemy.Czy wybierając produkty naturalne, ekologiczne, bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego będzie się nam żyło lepiej i łatwiej? Naszym zdaniem tak. Jeśli myślicie tak samo albo nie jesteście przekonani, ale chcecie spróbować zapraszamy do naszego sklepu, w którym mamy naturalne kosmetyki i łagodne środki czystości, wielorazowe akcesoria przydatne w kuchni i łazience, oraz bezpieczne produkty dla dzieci. Lepiej nie musi znaczyć trudniej, czasem wystarczy mała zmiana nawyków i okazuje się, że wiele problemów znika a korzyści widoczne są od razu.